Ķermeņa procedūras

Vakuummasāža ķermenim

Vakuummasāža (SPM Vacupress) ir tradicionāla, droša un pārbaudīta ārstēšanas metode, kas nodrošina  izcilus rezultātus. Visi audi, ieskaitot zemādas tauku šūnas, tiek ārstēti ar negatīvā spiediena palīdzību. SPM masāža veiksmīgi uzlabo limfas plūsmu, atbrīvo ķermeni no toksīniem, vielmaiņas galaproduktiem, kā arī nostiprina saistaudus, aktivējot kolagēna un elastīna sintēzi.

SPM var veikt rokām, krūtīm, vēderam, mugurai, gurniem un kājām. Vakuummasāžu var pielietot ne tikai kā ārstniecības metodi, bet arī rehabilitācijai un relaksācijai.

Indikācijas: celulīts,audu formēšana, liftings, krūšu formēšana, relaksācija kakla un plecu daļas muskulatūrai,strijas,  rētas, venoza, limfātiska tūska

Cena:

30 min – 25,-EUR
45 min – 30,- EUR
60 min – 35,- EUR

Dermio Care – Detox Body

Negatīvie skābekļa joni pozitīvam ķermeņa imidžam!

Terapijas metode ķermeņa detoksikācijai un skābju/sārmu līdzsvara atjaunošanai. Ieteicama jebkuras slimības gadījumā, kuras cēlonis ir hiperaciditāte. Ieguvums būs ne tikai acidozes (osteoporozes, artrīta) novēršana, bet arī tiks stiprināti saistaudi un ārstēts celulīts. Dermio Care iesaka arī vielmaiņas uzlabošanai, organisma attīrīšanai, vispārēja ķermeņa kopšanai un lieliskai veselībai.

Procedūras laikā, kamēr klients atrodas speciālā antistatiskā maisā, tajā iekļūst skābekļa plazma, kura uzlādēta ar negatīviem joniem. Joni nodrošina iekļuvi caur ādu, kā rezultātā no organisma tiek izvadīti toksīni, šlakvielas un vielmaiņas galaprodukti.

Šai metodei kontrindikāciju nav.

Cena: 25,-EUR

„Vacustyler” mainīga spiediena kapsula

Kosmiska tehnoloģija veselībai un skaistumam, pasaulē patentēta metode. Spiediena maiņas ierīce, kurā mainās zemais un normālais  spiediens, kas ir domāts ķermeņa apakšējās daļas ārstēšanai un, kas darbojas kā asinsrites un šlakvielu izvadīšanas aktivizētājs. Tiek normalizēts pH līmenis – no skāba uz sārmainu, kas nodrošina saistaudu nostiprināšanu. Vienlaikus nodrošinot pasīvu fizioloģisku  asinsvadu treniņu. Vacustyler izmanto ne tikai kosmetoloģijā, bet arī medicīnā, rehabilitācijā un sportā.

Efektīvi ārstēt celulītu, limfas cirkulācijas traucējumus kājās, varikozi, hroniskas venozās un arteriālās čūlas, mikrocirkulācijas traucējumus (īpaši cukura diabēta pacientiem). Ieteicams rehabilitācijai pēc traumatiskiem bojājumiem – sasitumi, sastiepumi, saišu plīsumi, ceļgalu traumām un operācijām, pie muguras sāpēm; impotences. Sportistiem ieteicams gan pirms, gan treniņiem labāku rezultātu iegūšanai.

Cena: 22,-EUR

Slide Styler – mehāniska limfodrenāža

Mehāniskā limfodrenāža jeb „gaisa zābaki” ir maiga, slīdoša spiediena masāža ar gaisa spilveniem, kuras laikā spiediens virzās no lejas uz augšu, no potītēm uz ceļiem, un tālāk uz gurniem un iegurni. Procedūras laikā tiek uzlabota limfas attece,  aktivizēti vielmaiņas procesi un uzlabojas metabolisms, kā arī mazinās celulīts un apkārtmērs.

Jau pēc pirmās procedūras pazūd smaguma sajūta kājās, pietūkums, mazinās nogurums pēdās, un jūtama viegluma sajūta visā ķermenī. Šo procedūru ideāli var kombinēt ar citām ķermeņa un pat sejas proecedūrām.

Pat jau pēc pirmās procedūras rezultāti ir acīm redzami, jūtami un izmērāmi!

Cena:22,-EUR

Body wrapping – ķermeņa kompresijas ietīšana

Ķermeņa kompresijas procedūra tiek veikta ar kanēļa vai kanēļa/aļģu masku un pielietojot speciālu plēvi, kas nodrošina attiecīgo spiedienu. Procedūras laikā uzlabojas  limfas attece, no organisma tiek izvadīti vielmaiņas galaprodukti, palielinās tauku metabolisms šūnās, āda kļūst tvirtāka un izlīdzinās tās reljefs. Jau pēc pirmās procedūras  ķermeņa apjoms samazināsies par 2 cm.

Cena: 22,-EUR

Ķermeņa ietīšana ar aļģēm

Ķermeņa maska High Care MULTITALENT uz ķermeni iedarbojas ar trīskāršu efektu. Tā vienlaicīgi veic pīlingu, detoksikāciju un saistaudu nostiprināšanu.

Maskas sastāvā ir Hlorellas (mikroaļģes) ekstrakts, kas mitrina ādu un apgādā to ar minerālvielām, un nostiprina novājinātus saistaudus. Pīlinga pērlītes, kuru pamatā ir rīcineļļa, maigi attīra ādu, piedodot tai sevišķu mirdzumu un elastību. Aktīvās sastāvdaļas stimulē audu asins cirkulāciju un vielmaiņu, radot maigu siltuma sajūtu. Tas norāda uz to, ka audos paaugstinās skābekļa līmenis un aktivizējas tauku dedzināšana. Procedūras laikā audos notiek detoksikācija un šlakvielas tiek izvadītas no organisma ar limfātiskās sistēmas palīdzību. Pēc procedūras var būt apsārtusi āda, kas ir normāla reakcija.

Cena: 35,-EUR

Pašsildošo dūņu aplikācija

Šī papildus metode palīdz optimizēt ķermeņa kopšanas procedūras, uzlabojot ādas spēju absorbēt labvēlīgās jūras sastāvdaļas. Pašsildošās dūņas rada īstu labsajūtu, tajā pašā laikā attīrot un remineralizējot ķermeni un atbrīvojot to no stresa. Tūkstošiem mikroburbuļi, kuri nodrošina maksimālu reakciju un masē ādu. Attīra pietūkušās zonas, izvada toksīnus un lieko ūdeni.

Cena: 25,-EUR

Vaksācija/ Šugarings

Vaksācija ir liekā apmatojuma noņemšana. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem, kas attīra un dezinficē. Tad ar vaska palīdzību tiek noņemts nevēlamais apmatojums. Pēc vaksācijas āda tiek apstrādāta ar speciālu līdzekli, kam ir nomierinošs efekts.

Cukura pastas vaksācija jeb “šugarings”.

Cukura pastas epilācija ir 100% dabiska, neizraisa alerģijas un ir  piemērota pat visjūtīgākajai ādai. Matiņi tiek epilēti to augšanas virzienā, līdz ar to novērš to ieaugšanu. Regulāri apmeklējot procedūras ar cukura pastu,  efekts ir no 3 – 6 nedēļām.

Virslūpa – 5,-EUR
Paduses – 7,-EUR
Rokas – 9,-EUR
Apakšstilbi – 15,-EUR

Apakšstilbi+augšstilbi – 25,-EUR
Bikini – 15-20,-EUR
Paduses ar cukura pastu – 5,-EUR
Bikini ar cukura pastu – 20,-EUR

Norunāt tikšanos

Atstājiet savu informāciju, un mēs noteikti ar jums sazināsimies.