Weyergans stāsts

Weyergans savā logo izmanto zoss attēlu, kā arī gadiem ejot tieši zoss ir kļuvusi par Weyergans kompānijas simboli. Un, protams, ne bez iemesla. Zoss ir viens no tiem putniem, kuru mēs ikdienā bieži vien novērtējam par zemu. Iespējams daudziem zosis galvenokārt saistās ar mājputniem, bet tikai mēs paši, cilvēki, esam atņēmuši šiem putniem viņu galveno dzīves mērķi. Zoss ir tas putns, kas ceļo apkārt pasaulei. Tāpat viņai ļoti svarīgi ir rūpēties pašai par sevi – tā teikt viņa pati taisa sev „kosmētiku”, ieeļļojot ar knābīti savas spalviņas. Protams, viņa izmanto tikai tos materiālus, kurus tā iegūst no dabas. Zosis, līdzīgi kā gulbji, ir ļoti uzticīgas, viņu galvenā vērtība ir ģimene. Zosis ir uzticīgas viena otrai visu mūžu, un ja kāds no partneriem nomirst, tad citu tā vairs nemeklē.

Arī Weyergans mērķis ir būt kā zosij, kas apceļo visu pasauli un parāda, pamāca, kā kopt sevi, lai gūtu gan veselību, gan skaistumu. Weyergans skaistumkopšanas centri  pašlaik ir sastopami visos pasaule  kontinentos, un tie turpina izplatīties tā pat kā zosis. Weyergans tāpat cenšas iegūt savu klientu uzticību cītīgi strādājot un meklējot veidus, kā rūpēties par sevi un veidot tādu kosmētiku, kā zosis taisa sev. Zosis ir kā etalons, kuram Weyergans seko. Zosis māca gan kā fiziski rūpēties par sevi, gan kā dzīvot saskaņā pašam ar sevi.

Vēl varam salīdzināt sevi ar zosīm. Zosis vienmēr izvēlēsies dabīgus materiālus, jo tikai tie spēj gan ārstēt jeb padarīt veselīgu spalvu, gan arī padarīt spalvas skaistas un spīdīgas. Zosis jūt un zina, kas veselība un skaistums. Taču bieži vien ir gadījumi, kad šie putni iestrēgst naftā, vienā no indīgākajām un briesmīgākajām vielām. Savas lielās uzticības dēļ bieži vien bojā aiziet visa ģimene, jo viņi vienmēr viens otram palīdzēs. Un arī Weyergans grib uzsvērt to, ka par skaistumu un veselību ir jārūpējas ar dabīgu materiālu palīdzību, tāpēc savos produktos vienmēr cenšas izmantot dabai un cilvēkam draudzīgus materiālus.  

Mīlēsim sevi un sniegsim paši sev visu to labāku!