Uztura bagātinātāji

Nutri Care: Augstas kvalitātes uztura bagātinātāji uz modernās dietoloģijas bāzes. Kļūstiet un palieciet veselīgāks ar ananāsa, enzīmu un karnitīna palīdzību. Šie produkti nodrošina arī ilgstošu aktivitātes saglabāšanu, pateicoties Weyergans rezultatīvajām metodēm. Jauneklīgs izskats, figūra un rūpes par veselību ir pieejamas Weyergans uztura bagātinātāju formā!

L-Carnitin
Veiksmīgs uztura bagātinātājs

L-Carnitin aktivē vielmaiņu un palīdz organismam vieglāk aktivizēt taukskābes. Cilvēkas ar paaugstinātu svaru bieži nepietiek ar L-Carnitin rezervēm. L-Carnitin ir ar atsvaidzinošu citronu garšu, kas palīdez samazināt svaru un uzlabot veselības stāvokli - wellness.

(Iepakojums 60 tbl.)

Body Line plus
Ananāsu diētas aizvietotājs

Body Line ananāsu tabletes satur C vitamīnu organisma enerģijai, arī karnitīnu tauku vielmaiņas aktivizēšanai. Bromelīns - enzīms, ko satur ananāsi - stimulē gremošanu un veicina barībā esošo garo olbaltumu ķēžu sadalīšanu.

(Iepakojums 120 tbl.)

Ananas Fizzy Tablets
Fizzy tabeltes ar proteolītisko enzīmu Bromelainu

Šis enzīms dabā ir atrodas ananāsos. Bromelains ir optimāls enzīmu proteīnu šķelšanai. Tas ir ļoti efektīgs un saglabā savu iedarbību cilvēka organismā arī tad, ja skābju daudzums neļauj vairs sadalīt olbaltumvielas. Sastāvā esošais C vitamīns nostiprina imūno sistēmu. Šo produktu ieteicams lietot celulīta ārstēšanai un svara samazināšanai.

(Iepakojums 7x4 tbl.)

Collamin
Izejmateriāls labi tonizētai ādai, stingriem saistaudiem un kaulu formēšanai

Hidrolizētas aminoskābes no dabīga audu proteīna - Kolagēna, tas ir enzimātiski jau sadalītiem proteīniem : tas ir enerģijas izejmateriāls labi tonizētai ādai. Kolamīns satur visu organismam nepieciešamo tīrā formā. Bez alerģiskās iedarbības un piemērots arī diabēta slimniekiem.

(Iepakojums 180 tbl.)


Styler Tea
Vitalitātei un lieliskai pašsajūtai

Sabalanesēts maisījums no Zaļās tējas, Mate, Lapachoo un Rooibos palīddz revitalizēt limfas cirkulāciju un saglabāt Jums veselīgu ķermeni un modru garu. Iesaka arī kā īpašu atbalstu diētai Diferencētās Celulīta terapijas laikā, kā arī ikdienas vitalitātes paaugstināšanai un labai pašsajūtai - wellness. Styler Team nomāc arī izsalkuma sajūtu.

(Iepakojums 20x1,8g)