Līnija vīriešiem

Vīriešu ādas uzbūve atšķiras no sieviešu ādas. Vīriešu āda ir stingrāka, biezāka un tai nepieciešama īpaša kopšana. High Care Men līnija ir izveidota sistemātiskai vīriešu ādas kopšanai.

High Care Men Facial Care
Pretnovecošana vīriešiem

Ar šī krēma palīdzību jūsu sejas āda atgūs jauneklīga ādas izskatu lietojot to gan ikdienā, gan kā intensīvu masku, gan arī kā nomierinošu līdzekli pēc skūšanās. Pateicoties AHP-8 kompleksam un āmuļu ekstraktam, tāpat kā augu hormoniem sastāvā, tas padarīs gludāku ādu un relaksēs to. Pretgrumbu efekts tiks sasniegts arī pateicoties Shea sviestam, Mandeļu un žožoba eļļām.

(Iepakojums 50ml)


High Care Men A-Xion
Laba un ilgstoša ādas kopšana

A-Xion putas ar āmuļiem ekstraktu revitalizē un apgādā ādu ar augstu mitruma devu 24 stundas. Šīs speciālās enerģētiskās putas satur augstas koncentrācijas mitrinošas sastāvdaļas un Āmuļu ekstraktu. A-Xion palīdz atjaunot un saglabāt ādas stingrību un elastību, kā arī samazināt krunciņas.

(Iepakojums 100ml)


High Care Men System Basic&System Finish
Ādas vērtīga attīrīšana

High Care Men System Basic ir intensīvs pīlings. Tas tiek galā pat ar grūti attīrāmām atmirušajām ādas šūnām, taukainiem atlikumiem un nostiprina ādu. High Care Men System Finish ir šīs līnijas produkts, ko lieto kā pēdējo ādas nopulēšanai un bagātināšanai ar sastāvdaļām, kas minūtes laikā nogludina un mīkstina ādu, tonizējot to.

(Iepakojums 2 x 100ml)


UV+
Nekaitīgai saules iedarbībai

UV+ ir sprejs, kas baro un mitrina ādu, aizsargājot to no saules UV staru kaitīgās iedarbības. Satur E vitamīnu, kas aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem, bojājumiem, atjauno tās mitruma līmeni un stingrību. Līdzeklim ir arī pretiekaisuma efekts, un tas padara ādu gludāku un bagātāku ar barībās vielām.

(Iepakojums 30ml)


Hand Care
Pieskaries un pamēģini

Roku krēma sastāvā ir Pantenols ar nogludinošu un Urea ar mitrinošu iedarbību. Tam ir noturīga, barojoša un nogludinoša iedarbība uz rokām ilgstošā laika periodā. Krēms arī nodrošina aizsardzību pret vecuma plankumiņiem uz rokām. Tas satur pantenolu, kas ātri iesūcas un tiek īpaši rekomendēts sausai un mitrumam zaudējušai ādai.